Ve firmě Patrika Machačného poskytujeme svým klientům kompletní stavební i zednické práce. Pokud byste o naší nabídce rádi zjistili podrobnosti nebo si některou z našich služeb objednali, můžete se nám kdykoli ozvat na následujících kontaktních spojeních. Těšíme se na Vás!

Patrik Machačný
stavební a zednické práce
IČ: 72919159
DIČ: CZ8002233668

Adresa:
Bystřec 431
561 54

Telefon:
603 791 368

E-mail:
pmachacny@gmail.com

Web:
www.machacny-stavby.cz

Nechte si od nás postavit kompletní stavbu na klíč nebo zrekonstruovat byt či bytové jádro! Zkušený tým našich zaměstnanců se postará o to, abyste od nás dostali práce, které Vám umožní komfortněji bydlet další desítky let.

  Kde nás najdete na Orlickoústecku

Stavební a zednické práce od kompletních realizací novostaveb na klíč až po drobné obkladačské nebo malířské práce poskytujeme ve firmě Patrika Machačného dlouhodobě svým klientům v celém okolí Ústí nad Orlicí. Pokud byste některou z našich služeb chtěli využít i Vy, rádi za Vámi přijedeme kamkoli v celém regionu. Domluvit se s námi na detailech naší vzájemné spolupráce se ale můžete přijet i přímo do sídla naší firmy: to najdete v Bystřeci, malé obci nedaleko Jablonného nad Orlicí.

V případě, že se za námi chystáte na návštěvu, prosíme o předchozí telefonickou domluvu, v naší firmě totiž nemáme pevně stanovené provozní hodiny. Do Bystřece se nedostanete jenom autem – využít můžete i veřejnou dopravu. Pokud se rozhodnete přijet do Bystřece autobusem, vystupte nejlépe na zastávce u kostela. Odtud to k nám pěšky budete mít asi pět minut. Přejeme příjemnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!