Naše kompletní služby

Ve stavební firmě Patrika Machačného dokážeme klientům napříč celým okolím Ústí nad Orlicí poskytnout kvalitní zednické i stavební práce. Dáváme si záležet na tom, aby každá z našich služeb uspokojila všechny požadavky a představy našich klientů. Pokud jste proto na našich webových stránkách nenašli přesně to, co právě hledáte, kdykoli se nám ozvěte – Vám svůj servis přizpůsobíme na míru. Těšíme se na Vás!

Novostavby na klíč

Rozhodli jste se, že chcete bydlet ve vlastním, máte jasné představy i projekt, ale ještě jste nenašli někoho, kdo by pro Vás dům kompletně postavil? Ve stavební firmě Patrika Machačného máme s realizací staveb na klíč dlouholeté zkušenosti a dokážeme Vám tak Vaši novostavbu dodat propracovanou do těch nejmenších detailů. Vybrat si jedinou firmu, která Vám celý projekt dodá na klíč, má celou řadu výhod: mimo jiné si nebudete muset dělat starosti s výběrem realizačních firem pro jednotlivé fáze stavby a zároveň bude naše firma za kompletní průběh stavby nést zodpovědnost. Stavba na klíč také v naprosté většině případů trvá kratší dobu. Během realizace stavby na klíč Vám poskytneme

  • hrubou stavbu
  • pokládku podlahy
  • malířské práce
  • montáž oken a dveří
  • tepelnou izolaci

a další služby na míru Vašim potřebám.

Rekonstrukce domů, bytů a bytových jader

Přestává Vaše bydlení pomalu vyhovovat Vašim nárokům na komfort, vzhled nebo funkčnost? Ať už jde o celou stavbu, byt nebo bytové jádro, každé bydlení potřebuje čas od času dodat čerstvý vítr do plachet. Ve firmě Patrika Machačného umíme Vaše prostory změnit k nepoznání a umožnit Vám žít konečně pohodlnější a kvalitnější život. Rozsah rekonstrukce záleží samozřejmě na Vašich individuálních přáních, mimo jiné sem ale patři rekonstrukce podlah, malířské práce, tepelná izolace, obkladačské práce a celá řada dalších. Na Vás je, které z nich si nakonec zvolíte – my jsme tu od toho, abychom Vám je poskytli v maximální možné kvalitě.

Půdní vestavby

Rozšířila se Vám rodina nebo prostě jen máte pocit, že už se do svého miniaturního bytu nevejdete? Pro ty z Vás, kteří mají možnost rozšířit své bydlení o podkrovní prostory, jde o jednu z nejlepších alternativ. V naší firmě se postaráme o všechno, co potřebujete, abyste pod střechou mohli začít bydlet. Na prvním místě jde o izolaci střechy tak, aby tu byla příznivá teplota po celý rok, ale také o realizaci vnitřních stěn a sádrokartonových podhledů. V podkroví Vám také položíme podlahu podle Vašich přání nebo namontujeme nová střešní okna. Postaráme se zkrátka o to, abyste mohli ve svém podkroví začít co nejpohodlněji žít.

Sádrokartonářské práce

Tým našich pracovníků má sádrokartonářské práce v malíčku, a to pro Vás znamená, že si můžete objednat jakoukoli sádrokartonářskou práci – třeba stavbu sádrokartonové příčky, podhledu nebo předstěny – a dostanete ji v té nejvyšší možné kvalitě.

Tepelné izolace

Realizace tepelných izolací je ideální službou pro všechny klienty, kteří chtějí ušetřit a zároveň něco udělat pro ochranu životního prostředí. Ve firmě Patrika Machačného Vám nabídneme několik různých variant zateplení tak, aby maximálně vyhovovalo Vašemu typu stavby a nevedlo k nechtěným vlivům, jako je kondenzace par uvnitř omítky. Naše zateplení naopak přispěje k eliminaci velké většiny Vašich dosavadních výdajů na vytápění a zajistí, že se ve svém bytě budete mít dobře jak v zimě, tak v létě.

Další služby:

  • obkladačské práce
  • pokládka dlažeb
  • malířské práce (jednovrstvé, dvouvrstvé a sádrové strojní omítky)