O nás

Ve firmě Patrika Machačného se už patnáct let věnujeme všem běžným stavebním a zednickým pracím. Ačkoli naše společnost sídlí v Bystřeci, klienty si nacházíme i ve všech ostatních částech ústeckoorlického okresu a na Pardubicku obecně. Už od počátku působení naší společnosti usilujeme o to, aby od nás naši klienti dostávali individuálně zaměřené služby, které uspokojí všechny jejich potřeby a požadavky.

Pokud se chystáte stavět nový rodinný dům nebo rekonstruovat ten starý, dokážeme Vám nabídnout všechno, co k tomu budete potřebovat. Zkušený tým našich pracovníků Vám nabídne zednické i stavební služby v nejvyšší kvalitě a s pozorností i k těm nejmenším detailům. Máme rádi poctivou práci a ať už si u nás objednáte zateplení domu nebo sádrokartonářské práce, uděláme všechno pro to, aby Vám výsledek vydržel další desítky let. Kvalitní stavební a zednické práce od nás můžete dostat i Vy – stačí se nám ozvat a dát nám vědět, jak byste si naši spolupráci představovali.

Které konkrétní služby si z naší nabídky můžete vybrat?

  • Bohaté zkušenosti máme s realizací novostaveb na klíč. V rámci souvisejících prací dostanete kompletní hrubou stavbu, vnitřní i vnější omítky, podlahy i izolace domu – všechno zkrátka tak, aby stačilo nakoupit vybavení a začít bydlet. Protože se stavebnictví věnujeme už dlouhou řadu let, dokážeme se postarat o to, aby byla novostavba propracovaná ve všech svých částech a zároveň funkční jako celek.
  • Pokud jste koupili starší dům a potřebujete jej uvést do takového stavu, aby bylo možné v něm pohodlně bydlet, dokážeme Vám nejen poradit, jak na to, ale také všechny potřebné práce realizovat. Kompletní rekonstrukce domů, bytů a bytových jader provádíme v naší společnosti běžně a zvládáme je v celé jejich komplexnosti, abyste mohli co nejrychleji začít žít komfortněji.
  • Realizace půdní vestavby je jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak si rozšířit prostor pro bydlení a získat pokoje pro rozrůstající se rodinu nebo hosty. Ve firmě Patrika Machačného Vám zaizolujeme střechu, provedeme sádrokartonářské práce, položíme podlahy nebo koberce a namontujeme střešní okna.
  • Zateplování fasád je mezi našimi klienty čím dál populárnější nejen proto, že představuje podstatný příspěvek k ochraně klimatu, ale také proto, že umožňuje výraznou úsporu výdajů na energie. Ve společnosti Patrika Machačného umožňujeme realizaci kvalitní tepelné izolace stavby mimo jiné i prostřednictvím dotačního programu Zelená úsporám.

Další služby:

  • sádrokartonářské práce
  • obkladačské práce
  • pokládka dlažby
  • omítky

Zednické a stavební práce naší společnosti jsou kdykoli k dispozici i Vám. Pokud byste o naší nabídce rádi zjistili informace, které jste na našich webových stránkách nenašli, můžete nás kdykoli kontaktovat a zeptat se na všechno, co Vás zajímá. Věříme, že Vám spolupráce s naší stavební firmou bude vyhovovat!